Leverbaar 18 Januari

Een vorstelijk aanbod (3) "Julia Quinn"

  • Aanbieding
  • Normale prijs €17,99
Inclusief btw.


Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Sophie Beckett had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals. Laat staan dat ze daar haar droomprins zou ontmoeten. Hoewel ze de dochter van een graaf is, wordt Sophie door haar afschuwelijke stiefmoeder als een bediende behandeld. Maar nu, zwierend in de sterke armen van de hartverscheurend knappe Benedict Bridgerton, voelt ze zich net een prinses. Helaas weet ze maar al te goed dat de betovering verbroken zal zijn zodra de klok middernacht slaat. Kan ze Benedict voor zich winnen voor het te laat is?