Readshop Eelde

De magie van het parfum Caboni, Cristina

  • Aanbieding
  • Normale prijs €15,00
Inclusief btw.


In De magie van het parfum van bestsellerauteur Cristina Caboni vindt Elena in de zoektocht naar het perfecte parfum ook zichzelf. Voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs.

Elena woont met haar vriend en dochter in Parijs, waar ze sinds kort een kleine, knusse parfumeriewinkel runt. Het is een droombaan, maar als ze plotseling haar feeling voor parfums kwijtraakt, is ze ten einde raad.

Samen met haar dochter en vriend keert Elena terug naar haar ouderlijk huis in Florence. Maar ook daar lukt het haar niet haar oude zelf terug te vinden. Ze besluit samen met haar moeder een reis te maken die haar naar Japan, India en Saoedi-Arabië leidt. Hier maakt Elena niet alleen kennis met eeuwenoude parfumrituelen, maar leert ze ook nieuwe kanten van zichzelf kennen. Alle indrukken van de prachtige, betoverende en emotionele reis zijn overweldigend, en prikkelen haar oude liefde voor parfum. Haar leven zal voorgoed een andere wending nemen…